sobota, 7 lutego 2015

Free Time

No siema ,
Chciałabym powiedzieć wam że ostatnio jestem strasznie zaspana i zmęczona.  Mój pierwszy tydzień ferii właśnie się zakończył a ja czuję się jakbym zaraz miała zasnąć na miejscu. Ponieważ miałam ferie organizowane w mojej szkole . Chodziłam na nie przez cały ostatni tydzień i uwierzcie mi na słowo wstawać w ferie o 07.00 rano to męczarnia ...Mówię że macie mi uwierzyć bo jestem pewna że wy w ferie na pewno wstajecie około 12.00 po południu . No ale nie mogę narzekać ,bo było zabawnie i szczerze mówiąc bawiłam się bardzo dobrze. Może taki mały plan tego jak wyglądał mój pierwszy tydzień wolnego raczej robiłam zdjęcia więc no pokaże je także Xd :
Poniedziałek 
Lodowisko ,
Kocham spędzać czas z przyjaciółmi na lodowisku zwłaszcza kiedy jest mało ludzi i można spokojnie jeździć ;) Oczywiście nie jestem specem od jeżdżenia na łyżwach no ale jeździć żeby się nie przewrócić jakoś umiem Xd

 Wtorek
Teatr,
Zazwyczaj jakoś mnie nie ciągnie do teatru ale że byliśmy w Zabrzu a to teatr z elementami tanecznymi. Oczywiście ubóstwiam taniec więc podobało mi się. A byliśmy na dziadku do orzechów. Z tego dnia akurat nie mam zdjęć ...
Środa
Kręgle,
To najlepszy przystanek w całym tym tygodniu <3 Strasznie lubię grać w kręgle .


Czwartek
Kraków ,
No dobra to jest jednak najlepsze miejsce które zwiedziłam w tym tygodniu ;*  Z tamtego miejsca mam najwięcej zdjęć.  Jeśli byliście kiedyś w Krakowie zapewne wiecie że gołębie jak to moja przyjaciółka stwierdziła * Nisko Latają*  Zaczepiają ludzi z chlebem . No i wszyscy chyba wiedzą co mogło się stać moja koleżanka wyjęła bułkę i co ? Usiadło na niej z 6 ptaków . Wyglądała jak gołębnik :)

Piątek
Kino,
Co mogłoby największe dziecko świata oglądać w kinie ? Pingwiny ! Tak wiem jestem dziecinna ale pociesza mnie fakt że sama na to nie szłam bo z moimi przyjaciółkami ;)
-                    -                 -
To właśnie tak wyglądały moje ostatnie dni. Wczoraj po zakończonym tygodniu położyłam się i nic nie chciało mi się robić . Oczywiście mam także zdjęcia z wieczorów :
 Do zobaczenia <3 W następnym poście :)
Pa....