niedziela, 4 stycznia 2015

New Year With Me !

Nowy rok ze mną to ciekawe wydarzenie ponieważ co roku spędzam go gdzie indziej i w innym stylu. W tym roku spędzam go na wsi z moją babcią, dziadkiem i tatą . Wiem nie brzmi to najfajniej ale gdy jestem daleko od miasta ,gwarów i stukotu silników czuję się lepiej .I gdy wejdzie się na sam strych widać z tam tond całe najbliższe miasto a wygląda to wspaniale gdy widać pełno kolorowych wystrzałów . Kocham to. Wiele osób pisało o swoich postanowieniach na nowy rok ja też napiszę. Moje niektóre postanowienia jak i chyba wasze się powtarzają z roku na rok. :D
- ZDROWO SIĘ ODŻYWIAĆ : Mam zamiar zacząć się dobrze odżywiać.Niestety coś mi się wydaje że po miesiącu tego nie wytrzymam i kupię sobie żelki .:)
- DOBRZE SIĘ UCZYĆ : Te postanowienie widziałam chyba na każdym blogu.Ja też mam ten sam problem.Mam nadzieję że w tym roku się nie poddam.
- JAK NAJWIĘCEJ CZASU POŚWIĘCAĆ CZASU BLOGOWI : To moje nowe postanowienie ponieważ nigdy takiego nie miałam :) Mam nadzieję że dotrzymam słowa .
-SKUPIĆ SIĘ NA NAUCE JĘZYKA ANGIELSKIEGO: Już od 6 miesięcy chodzę na dodatkowy *Rozszerzony * angielski. W tym roku mam zamiar się do tego bardziej przyłożyć.
A więc to były moje postanowienia . Wiem że trochę ich mało ale wolę nie skakać od razu do głębokiej wody :^^ Małe kroki do doskonałości .Teraz pora na trochę zdjęć śniegu,który cały czas sypie. Czy już mówiłam że kocham śnieg ? :) .

To już na tyle w tym poście .No to do zobaczenia.Dziękuję za dużo miłych komentarzy pod ostatnim postem.
TO PaPa...