piątek, 16 stycznia 2015

My ideal world ...

Hejka wszystkim :) Już weekend <3 Ja nie mogłam się go doczekać a wy ? Mimo to że nie chodziłam od środy do szkoły ponieważ byłam ( i chyba jestem ) chora . Tak czy tak cieszę się że już koniec tego męczącego tygodnia . Mieliście dużo sprawdzianów ? Ja na szczęście nie .


*            *              * 
Chciałbym wam przybliżyć mój idealny świat . Myślałam o tym przez jakiś czas i stwierdziłam że to dobry pomysł na posta . Mam nadzieje że uda mi się to opisać w 5 punktach . Zaczynam :
1. Chciałabym żeby wszyscy na świecie byli zawsze szczęśliwi :
Było by to coś wspaniałego gdybym szła przez ulice wszyscy by się uśmiechali i mówili sobie Dzień dobry ! Ucieszyła bym się gdybym weszła do sklepu a wszyscy pytali by się Jak minoł dzień ? Co tam u pani ? Pomóc w czymś ? Oczywiście nie mowię że tak nie ma bo na przykład znam takie sklepy gdzie zawsze idę z przyjemnością ale są też takie gdzie nikt nawet durnego Dzień dobry nie powie .

2. Zamiast szkoły przyjaciele :
Wydaje się tak łatwe do spełnienia marzenie a wcale tak nie jest . Już nie chodzi mi o same chodzenie do szkoły tylko o nie uczenie się po niej . W tedy mielibyśmy więcej wolnego czasu . Takie życie wydaje się o wiele łatwiejsze . 
3. Aby nasi idole żyli wokół nas :
Ile razy myśleliście tylko o tym żeby spotkać swoją ukochaną gwiazdę ? Ja chyba z milion . Chciałabym wychodzić ze swojego domu i mowić cześć Arianie Grande . Dałabym za to wszystko za te zwykle Hej ! Może i to brzmi śmiesznie . Jak dla mnie to coś niezwykłego .
 4. Brak wojen :
Takich z mamą jak i takich gdzie giną setki osób .
5. Chciałabym aby każdy człowiek mógł spełniać swoje marzenia zawsze i wszędzie . 
*.        *.         *. 
To chyba na tyle do zobaczenia w następny poście <333